Ми допоможемо запровадити якісний сервіс у похоронній справі Вашого міста 

    Якісний сервіс це оптимальне співвідношення між ціною послуги, професіоналізму її виконавців і подальшого забезпечення сервісної підтримки. Сервіс є найважливішою складовою менеджменту компанії, бо від того як злагоджено побудована взаємодія із клієнтами, залежить її репутація. Звичайно, що все це матиме значення тільки для тих керівників, які розмірковують про покращення і розвиток похоронної справи у своєму місті.


Ми підготували комерційні пропозиції виключно для комунальних Ритуальних служб. Кожна пропозиція вже пройшла апробацію на внутрішньому ринку і має позитивні відгуки від Ваших колег. Ми напрацювали робочі договори оренди і поставки, маємо досвід роботи із торговими площадками on-line закупівель і готові до довготривалої спіпраці. 

По передоплаті  

укладається договір поставки з передоплатою у розмірі 50% одразу і 50% після поставки пристроювартість пристрою зі стендом складає:

550 000 грн.З графіком платежів

розтермінування суми вартості пристрою на один рік але при цьому вартість пристрою буде збільшено на 10%


вартість пристрою зі стендом складає:

605 000 грн.

щомісячний платіж складає:

50 500 грн.

Довгострокова оренда 

Укладається договір оренди від трьох до шести місяців. По завершенню угоди Ви отримуєте дисконт на придбання пристрою в розмірі від 5 до 10 %, або пролонгацію його оренди

вартість пристрою зі стендом і з 5% дисконтом складає: 

522 500 грн

щомісячний орендний платіж:

25 000 грн.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration


З 2023 року Меморіал Сервіс є офіційним дистриб'ютором американського заводу виробника похоронного обладнання Frigid Fluid Company, яка заснована у 1892 році і вже у п'ятому поколіні спеціалізується на виробництві рідин для бальзамування. В 1914 році компанія реєструє патент на спусковий механізм для опускання труни у поховальну яму (сингуматор) і налагоджує їх виробництво. Frigid Fluid Company має розгалужену мережу представництв по всьому світі, що тільки підкреслює її бездоганну репутацію і довіру від партнерів. Меморіал Сервіс приєднались до великої родини професіоналів похоронної індустрії. Дана співпраця дозволить не тільки перейняти досвід роботи світових похороних брендів але й запропонувати продукцію високої якості від американського виробника на внутрішньому ринку України.

Залишились запитання?

заповніть форму вказавши своє ім'я та номер телефону і ми зв'яжимося з Вами в найближчий час. 

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.