Дякуємо за звернення!
військовий поховальний ритуал
ЯК МАЄ БУТИ
"Труну проносять у тиші до місця поховання та за наказом керівника почту встановлюють на спусковий механізм, а за його відсутності - на спеціальні підставки для труни".
ч.2 ст.19 Закону України"Про внесення змін до Закону України "Про Статут гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України" щодо військового поховального ритуалу"
Та чи виконуєтьсязазначений регламент з проведення війсьвового поховального ритуалуз використанням спеціальної підставки або спускового механізму (сингуматора)?
Для відповіді на це запитання ми підібрали фото з прикладами того, як вирішується проблема на місцях (ОТГ та міські Ритуальні служби) у разі відсутності спеціальної підставки для труни та спускового механізму (сингуматору).
у якості спеціальної підставки для труни використано "нари", що накриті квіткастою ковдрою
у якості спеціальної підставки для труни використано дві шкільні парти
у якості спеціальної підставки для труни використано саморобні підставки із будівельної арматури
поодинокі випадки, коли у якості спеціальної підставки для труни використано імпровізовані, але естетично виготовлені, підставки
Через відсутність регламентованих правил та стандартів щодо технічного стану та зовнішнього вигляду спеціальної підставки для труни, керівники міських адміністрацій та голови ОТГ не впроваджують яких - небудь покращень у роботі своїх ритуальних служб, тому наразі по всіх містах і селах України надавачи ритуальних послуг і рідні загиблого військовослужбовця змушені імпровізувати в цьому питані. І іноді так трапляється, що для поховання одного загиблого близькі мали можливість і знайшли естетично виготовлені підставки для труни, а для поховання іншого загиблого рідні нічого не знайшли, а кладовище надало те, що в них було. Тому так і виходить, що і в першому і в другому випадку військовий поховальний ритуал проводиться за державний кошт, але у одного труна буде стояти на естетично виготовлених підставках, а у іншого на нарах. Погодьтесь, що є в цьому питанні несистемність і хаос, що створює таку соціальну несправедливість.
АРЛІНГСТОНСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНЕ ВІЙСЬКОВЕ КЛАДОВИЩЕ
При перегляді даного відео прохання звернути увагу на такі неоднімінні атрибути благоустворою місця поховання як стільці для близьких, килим з штучної трави та сингуматор (спусковий механізм для опускання труни). На даному відео ми спортерігаємо виконання Регламенту військового поховального ритуалу при похованні загиблого військовослужбовця у взаємодії з працівниками адміністрації кладовища. Можливо американці просто не знають, що можна взагалі себе ніяк не навантажувати і лишити рідних загиблого без стільців, а військовий почет позбавити ковдри із штучної трави, який прикриває сирий могильний грунт, ну а замісць сингуматора під труну підставити "нари", як на фото вище.
Ще раз просимо звернути увагу, що рідних і близьких не змушують стояти під час проведення поховального ритуалу, натомість вони сидять на стільцях, які в свою чергу стоять на розстеленій ковдрі зі штучної трави. Наявність переліченного ритуального атрибуту забезпечено адміністрацією кладовища.
З огляду на вищезазначене та існуючу потребу в єдиному рішені, яке одночасно поєднувало б в собі надійність конструкції, простоту у використанні, естетичний вигляд та функціональність - Меморіал Сервіс розробило з "нуля" власний продукт ритуальної підставки для труни "Янгол". Від задуму та ескізу до першого прототипу минуло трохи більше, ніж три місяці і ось - вона готова. Сподіваємося на зацікавленість виробом у її цільової аудиторії, як то міські та приватні ритуальні служби та кладовища сіл, які наразі надають похоронні послуги при похованні померлих (загиблих) військовослужбовців. Маємо надію, що поступово, але все ж таки ми вплинемо на культуру проведення поховального ритуалу в усіх куточках України.
Ритуальна підставка для труни «Янгол», власної розробки Меморіал Сервіс. Підставка має використовуватися під час проведення військового або цивільного поховального ритуалу, як в траурній залі, так і на кладовищі. Організація похорону з використанням даного пристрою допоможе підняти рівень емоційного комфорту присутніх, що позитивно вплине на хід церемонії прощання. Під труною розміщена квіткова полиця для покладання квітів. Також передбачено можливість зміни дизайну бокових декоративних консолей за бажанням замовника.
відеоогляд про особливості використання ритуальної підставки
Після релізу у листопаді 2024 року ритуальної підставки для труни, ми отримали чимало запитань від керівників ритуальних служб щодо технічної частини виробу і його практичності під час використання. Отже ми зробили відеоогляд з відповідями на головні запитання. Чекаємо від вас питань та зауважень!
ПРО ВАРТІСТЬ та комплектацію Ритуальної підставки для труни "Янгол"
Стійка телескопічна
Стійка звичайна
Квіткова полиця "Янгол"
Карниз для шторок (2 шт.)
Горизонтальна планка
Шторки (зелений велюр)
Телескопічна стійка висувається вверх на 150 мм для зміни кута нахилу труни, що додає зручності при прощанні.
Підставка поставляється в розібраному стані, як на фото (ліворуч), в чехлах для транспортування.
гривень
Виготовимо додаткову (на зміну) бокову консоль для стійки або для квіткової полиці із зображенням по зразку замовника. Такими зображеннями можуть бути логотип похоронної агенції, релігійний символ або емблема військового підрозділу (для військових). Файл із зображенням має бути у форматі dxf. У разі відсутності файлу потрібного формату, його розробку можна замовнити у нашого дизайнера.
Всі елемети підставки виготовлено з нержавіючої сталі (AISI 304), товщина стінки від 2 мм, що забезпечує стійкість до корозії та їх високу зносостійкість. Підставка складається з шести елементів: стійка телескопічна, стійка звичайна, квіткова полиця, карнизи для шторок 2 шт., штори зелені (велюр), горизонтальна планка. Телескопічна стійка висувається вверх на 150 мм для зміни кута нахилу труни, що додає зручності при прощанні. Максимальне навантаження: 200 кг.Вага пристрою: 44 кг.Ширина: 1050 ммВисота: 760 ммДовжина: 1900 мм
заповніть форму і ми зв'яжимося з Вами у найближчий час.